Pranie tapicerki samochodowej

Zaufaj lepiej fachowcom, a będziesz zadowolony z wyników ich pracy!

W sposób szybki i profesjonalny wypierzemy wnętrze Twojego pojazdu, dbając o dobrą kondycję Twojej tapicerki. Przy użyciu profesjonalnych odkurzaczy piorących, nasi doświadczeni pracownicy, w krótkim czasie i co najważniejsze – w korzystnej cenie, zadbają o wnętrze każdego pojazdu.

U nas wysoka jakość usługi nie przekłada się na wysoką cenę!

Oprócz prania tapicerki i usuwania z niej wszelakich zabrudzeń, jej konserwacji i nabłyszczania, jeśli chodzi o tapicerkę skórzaną, przeprowadzamy usługę czyszczenia wszelkich elementów plastikowych we wnętrzach pojazdów. Najpierw odtłuszczamy kokpit i inne elementy plastikowe, a następnie je czyścimy i impregnujemy. Nie zapominamy o komorze bagażnika, która zostanie wyprana i będzie lśniła czystością, dokładnie tak jak w przypadku samochodu z salonu.Pranie tapicerki samochodowej Kraków

Pranie tapicerki tekstylnej

Pranie tapicerki samochodowej wykonanej z tekstyliów umożliwia usunięcie każdych plam i przebarwień, niezależnie od tego, przy powstały one w ostatnim czasie, czy kilka miesięcy wcześniej. Co więcej, zadbamy o to, aby podczas prania tapicerki nie tylko usunąć przybrudzenia widoczne gołym okiem, ale i wszelkie zanieczyszczenia, które zauważalne są dopiero pod mikroskopem. Twoja tapicerka tekstylna stanie się wolna od bakterii i roztoczy.


W ramach usługi prania tapicerki tekstylnej wykonujemy kompleksowe pranie ekstrakcyjne, całkowicie usuwające zanieczyszczenia. Takie czyszczenie ma przewagę nad czyszczeniem tapicerki przy użyciu pary wodnej, gdzie zanieczyszczenia nie są właściwie usuwane z powierzchni materiału, ale wtłaczane w głębsze jego warstwy.

Pranie tapicerki samochodowej Kraków

Pranie tapicerki skórzanej

Skórzane wnętrza samochodów są luksusowe, ale też należy o nie w odpowiedni sposób zadbać, aby posłużyły nam w niezmienionym stanie przez wiele lat. Pranie tapicerki skórzanej w Euro Myjni w Krakowie dostosowujemy do rodzaju skóry. Proces czyszczenia jest nakierowany na usunięcie plam i zabrudzeń, przy jednoczesnym unikaniu jakichkolwiek szkód. Skóra nie jest łatwa w czyszczeniu. Jakiekolwiek, nawet niewielkie uszkodzenia mogą przyspieszyć jej proces niszczenia. Nie warto ryzykować w taki sposób oddając swoją skórzaną tapicerkę w ręce amatorów.